O nas

krótko o nas

page2_img1Poznaj INDATA Software Division Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką zajmującą się dostarczaniem rozwiązań informatycznych z zakresu e-biznesu i emarketingu. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi firmami w Polsce sprawia, że nasze produkty i usługi cieszą się dobrą opinią i charakteryzuje je wysoka jakość.

Uczestniczyliśmy w realizacji rozwiązań informatycznych dla czołowych biur maklerskich, portali internetowych, linii lotniczych oraz sieci handlowych.

Nasza działalność ściśle powiązana jest z rynkiem rozwiązań informatycznych, na którym w kompleksowy sposób pragniemy zapewniać najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu efektywnych kampanii reklamowych, realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, a także w szeroko rozumianych usługach IT, taki jak chociażby: tworzenie stron WWW, usługi programistyczne czy administracyjne.

co robimy?

01.

Kampanie reklamowe

Zawsze dbamy o to, aby nasze działania były efektywne oraz spełniające oczekiwania Klienta. Zwiększ swój zasięg i wypromuj swoją firmę!

02.

Projekty unijne

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów informatycznych wykonowanych w ramach dofinansowań ze środków Unii Europejskiej.

03.

Usługi IT

Posiadamy szeroki wachlarz usług informatycznych. Naszym Klientom oferujemy usługi programistyczne oraz administracyjne.

04.

E-consulting

Doradztwo IT, doradztwo przy Projektach Unijnych, planowanie projektowe,
finansowanie projektów, organizacja zespołu projektowego.